Zwroty i reklamacje

Kontakt w sprawie reklamacji:

 

Tomasz Pawłowski

telefon: 535 411 212 ( w godz. od 10-18 i w sobotę od godz.10 do 14 )

e-mail: biuro@mebelkidziecka.pl

 

 1. Produkty kupione w sklepie www.mebelkidziecka.pl objęte są gwarancją producenta.

 2. Reklamacje należy wysyłać w formie pisemnej na adres e-mail: biuro@mebelkidziecka.pl lub na adres sklepu Pino Tomasz Pawłowski , ul. Gnieźnieńska 38/8, 75-737 Koszalin.

 3. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać dane kupującego, zdjęcia reklamowanego produktu oraz opis przedmiotu reklamacji.

 4. Po otrzymaniu kompletnego zgłoszenia pracownik naszego sklepu niezwłocznie przesyła zgłoszenie do producenta lub importera danego produktu. Informacja o tym zostaje przesłana do Kupującego wraz z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia reklamacyjnego.

 5. W ciągu 10 dni od momentu przesłania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia reklamacyjnego Kupujący zostaje w formie pisemnej poinformowany o decyzji związanej z przedmiotem reklamacji.

 6. Po uznaniu zgłoszenia za zasadne dostarczane są nowe lub naprawione elementy reklamowanego Towaru do Kupującego. Jednocześnie Sprzedawca może prosić Kupującego o ponowne zapakowanie wymienianych elementów w celu odebrania ich od niego przez Kuriera. Koszty wszystkich przesyłek związanych z reklamacją ponosi Sprzedawca.

 7. W przypadku braku możliwości wymiany lub naprawy uszkodzonego produktu Sprzedawca obniży jego wartość lub zwróci pełną należność za reklamowany Towar.

 

 

ZWROT / ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 

 1. Odstąpienie od umowy przez Kupującego może nastąpić tylko w sytuacji, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób uszkodzony i jest w oryginalnym opakowaniu.

 2. Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny i bez ponoszenia z tego tytułu kosztów. Nie dotyczy to kosztów związanych z odesłaniem produktu do Sprzedawcy.

 3. Przedmiot umowy nie może nosić śladów użytkowania, a w przypadku mebli nie może zostać złozony.

 4. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość może nastąpić w terminie 14 dni. Wystarczy poinformować o tym Sprzedawcę, w formie pisemnej ( na adres e-mail biuro@mebelkidziecka.pl lub na adres sklepu Pino Tomasz Pawłowski , ul. Gnieźnieńska 38/8, 75-737 Koszalin ) , nie później niż przed upływem wymienionych wyżej 14 dni.

 5. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie poinformować Kupującego o otrzymaniu od niego oświadczenia o dostąpieniu od umowy.

 6. Umowa zostaje uznana za nieważną i Kupujący w ciągu 14 dni jest zobowiązany do dostarczenia Sprzedawcy przedmiotu umowy wraz z oryginałem dokumentu sprzedaży na własny koszt i ryzyko. Sprzedający nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.

 7. Towar musi być zwracany w oryginalnym opakowaniu, starannie zabezpieczony na czas transportu. Przesyłki bez oryginalnego opakowania oraz niewłaściwie zapakowane nie zostaną przyjęte i automatycznie odesłane do nadawcy. Adres zwrotu to: PINO TOMASZ PAWŁOWSKI, 75-737 Koszalin, ul. Gnieźnieńska 38/8.

 8. Sprzedawca w ciągu w 14 dni jest zobowiązany do zwrotu Kupującemu wszystkich płatności związanych z daną transakcją. Forma zwrotu ustalana jest indywidualnie z Kupującym. Zwrot może nastąpić dopiero po otrzymaniu od Kupującego przedmiotu umowy.

 9. Kupującemu nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy:

  - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,

  - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl